Kalendorius

Personalinė Tschabalala Self paroda „Tramway“ meno erdvėje Glazge

Birželio 2 dieną „Tramway“ meno erdvėje Glazge (Škotija) atidaryta personalinė Tschabalala Self (g. 1990 m. JAV) paroda. Eksponuojami darbai apima pirmųjų penkerių metų menininkės kūrybą. Parodoje eksponuojamas ir Tschabalala Self darbas „Mane“ iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos.

Untitled HDR8
Personalinė Tschabalala Self paroda „Tramway“ meno erdvėje Glazge

Tschabalalos Self darbų nuoširdumas ir originalumas pastaraisiais metais traukia meno prekeivių ir kolekcininkų dėmesį. T. Self naudoja įvairias surišimo ir siuvimo technikas, kuriomis papildo kuriamus paveikslus ir piešinius. Tradiciniams amatams būdinga technika ir pasikartojantys gestai padeda menininkei tyrinėti, kaip kūnas (ypač tamsesnio odos atspalvio moters kūnas) atlieka politinio ir socialinio simbolio funkciją. Kūrėjos vaizduojami kūnai (ir žmonės) pateikiami kaip lūženų rinkiniai, jungiantys kultūrinių projekcijų įvairovę. Būtent tradicinių kūno vaizdavimo būdų rekonstrukcija ir leidžia menininkei susitelkti ne į stebėjimo objektą, bet labiau į tai, kaip žmonės jį stebi. T. Self siekia interpretuoti tai, kas slypi už kiekvieno iš mūsų žvilgsnio, kai žvelgiame į kitų žmonių ar porų kūnus.

Daugiau apie parodą čia.

 

Tschabalala Self
2017 06 02–08 20
„Tramway“ meno erdvė, 25 Albert Dr, Glazgas, G41 2PE, Jungtinė Karalystė 

Pokalbis su kolekcininku Viliumi Kavaliausku meno mugėje „Vienna Contemporary 2017“ „Lietuvos menas: peizažinis mąstymas“ – modernus ir šiuolaikinis Lietuvos menas Pekine, Kinijoje
01 lt2 02 lt 03 lt 04 lt 05 lt 06 lt 07 08 09