Naujienos

DELFI „Atsakingo požiūrio“ apdovanojimai

„Lewben“ įmonė, kurioje yra meno fondas „Lewben Art Foundation“, yra nominuota „Atsakingo požiūrio“ apdovanojimų kultūros ir meno kategorijoje už mecenatystės projektus bei svarų indėlį į šalies kultūros veiklas. Kultūros ir meno kategorijoje vertinamos socialinės verslo veiklos prisidedant prie didžiausių kultūros ir meno festivalių, teatrų, filharmonijos, orkestrų, taip pat muziejų ir galerijų veiklų.

Screen Shot 2020 11 27 at 16.18.17

Įmonių grupė „Lewben“, kurioje yra meno fondas „Lewben Art Foundation“, taip pat Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas, remia keliolika kultūros renginių bei projektų. Per pastaruosius penkerius metus bendra paramos suma sudaro apie 550 tūkst. eurų.

„Lewben“ yra viena iš Vilniaus operos teatro „Vilnius City Opera“ rėmėjų. Taip pat remia „Litvak World” – ne pelno siekiančią organizaciją, kurios tikslas išsaugoti ir puoselėti LDK žydų kultūrą.

Per pastaruosius penkerius metus „Lewben“ savo bei „Lewben Art Foundation“ vardu prisidėjo prie tokių meno bei kultūros projektų kaip: šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“, kurios mecenatais buvo nuo 2015 iki 2019 metų; Jaunojo tapytojo prizas, kurio rėmėju buvo 2014-2019 metais; mecenavo Lietuvos paviljonus 57-ojoje ir 58-ojoje ir Venecijos bienalėje; keletą metų rėmė šiuolaikinio meno naujienų portalus „Artnews.lt“ ir „Echo Gone Wrong“. Be to, „Lewben“ ir „Lewben Art Foundation“ tapo Nacionalinės dailės galerijos nuolatinės ekspozicijos atnaujinimo ir Šiuolaikinio meno centro holo rekonstrukcijos mecenate. 

Be visų paminėtų paramos projektų ši įmonių grupė padovanojo dar ir arti 25 Jono Rimšos tapybos darbų Lietuvos nacionaliniam dailės muziejui bei M.K. Čiurlionio dailės muziejui.

 

Balsuoti galite čia.

Naujas kūrinys kolekcijoje – Soshiro Matsubara „Pasakojimas apie meilės romaną“ Robertas Narkus atstovaus Lietuvą 59-ojoje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3 Group 4 Group lt 35 Group lt 27