Naujienos

Diskusija „Kiekgi galima laukti? Moterų reikalai“

Penktadienį, vasario 22 d., 19 val. „Litexpo“ rūmuose (Laisvės pr. 5, Vilnius), salėje 5.5 vyks naujojo albumo „Kiekgi galima laukti“ pristatymas ir diskusija „Kiekgi galima laukti? Moterų reikalai“. Diskusijoje dalyvaus knygos sudarytoja Monika Krikštopaitytė, MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė, „The Rooster Gallery“ vadovė Jurgita Juospaitytė-Bitinienė, knygos leidėjo „Lewben Art Foundation“ direktorė Indrė Tubinienė, menininkės Monika Furmana ir Laisvydė Šalčiūtė.

whattookyousolong event

Nedidelis projektas „Savas kambarys“, prieš kelis metus prasidėjęs Lietuvos žiniasklaidoje, ir kelios surengtos parodos Vilniuje ir Kaune, virto nauja knyga „Kiekgi galima laukti“. Tai – albumas, pilnas menininkių kūrinių ir juos narpliojančių menotyrininkių interpretacijų.

Norime atidžiau peržvelgti, analizuoti ir propaguoti savo kolekcijoje esančių menininkių kūrybą. Vos prasidėjus 2019 m. paaiškėjo, kad to siekiame ne vieni – peržvelgus šių metų didžiųjų muziejų programas, atradome, kad moterų balsavimo ir galimybės studijuoti menus lygiai su vyrais šimtmetis švenčiamas visoje Europoje su trenksmu.

Tad kviečiame Jus į knygos pristatymą/diskusiją „Kiekgi galima laukti? Moterų reikalai“ Vilniaus knygų mugėje. 

 

Kiekgi galima laukti? Moterų reikalai
Vilniaus knygų mugė (Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius)
Vasario 22 d., 19 val., salė 5.5

 

 

„Lewben Art Foundation“ – vieni iš pagrindinių Lietuvos paviljono Venecijos bienalėje rėmėjų „Lewben Art Foundation“ Vilniaus knygų mugėje 2019
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Pokalbiai LT2 Group lt 33 Group 3