Naujienos

Diskusija | Kūrybinė dilema: menas, krikščionybė, šiandiena

Šiuolaikinio meno mugėje ArtVilnius'19, birželio 1 d., šeštadienį, 14 val., LITEXPO parodų rūmuose LRT studijoje 5.26 salėje, diskutuosime tema „Kūrybinė dilema: menas, krikščionybė, šiandiena“. Tai mūsų ekspoziciją „In Art We Trust“ lydintis renginys.

1
Patricija Jurkšaitytė. Natiurmortas III, 2019. „Lewben Art Foundation“ kolekcija

Pasak vienos iš parodos kuratorių Sigitos Maslauskaitės, pastaruoju metu religinis menas išgyvena ėjimo į viešumą laiką: suaktyvėjo diskusijos, parodos, moksliniai tyrimai. Religinio meno svarbą garsiai liudija pastaruoju metu įvykę gaisrai, taip pat ir „In Art We Trust“ ekspozicija „ArtVilnius’19“ kontekste. Tad šia proga atsispirdami nuo krikščioniškosios ikonografijos kūrinių, pristatomų ekspozicijoje „In Art We Trust“, pasikalbėsime apie šiuolaikinio ir ne tik meno santykį su krikščionybe bei tikėjimą menu.

Diskusijoje dalyvaus Bažnytinio paveldo muziejaus direktorė ir tapytoja Sigita Maslauskaitė, menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis, tapytojas Andrius Zakarauskas, „Lewben Art Foundation“ kuratorė Ugnė Bužinskaitė.

Diskusiją moderuos menotyrininkė Laima Kreivytė.

 

Iki susitikimo!

 

Fotoreportažas iš ekspozicijos „In Art We Trust“ šventinio atidarymo vakaro Kolekcininkas Vilius Kavaliauskas išbandys kuratoriaus rolę ekspozicijoje „In Art We Trust“
01 lt2 02 lt 03 lt 04 lt 05 lt 06 lt 07 08 09