Naujienos

Fotoreportažas iš ekspozicijos „Pasakos? Kodėl gi ne“ meno mugėje ArtVilnius'18

„Lewben Art Foundation“ penktus metus iš eilės bendradarbiavo su šiuolaikinio meno muge „ArtVilnius“ ir šių metų birželio 7–10 d. „Litexpo“ parodų rūmuose (Laisvės pr. 5, Vilnius) projektų zonoje pristatė dalį savo kolekcijos Francescos Ferrarini kuruojamoje ekspozicijoje „Pasakos? Kodėl gi ne“.

LewbenArtFoundation Fairy tales IMG 8351 crop
Ekspozicija „Pasakos? Kodėl gi ne“ meno mugėje ArtVilnius'18

Per amžius pasakos keliavo iš lūpų į lūpas, iš kartos į kartą, o pasakotojai dažnai jas perteikdavo savaip arba net perkeldavo vienos pasakos veiksmą į kitą. Taip gimdavo visiškai naujas pasakojimas. Pasakos padeda atrasti ir formuoti save, pažvelgti į akis savo baimėms, kurias slepiame net nuo savęs pačių, tačiau mūsų pasąmonė apie jas primena sapnuose. Šių metų „Lewben Art Foundation“ ekspozicijoje pasakas savo kūriniais sekė trys žymūs menininkai – Vadimas Fishkinas (Rusija–Slovėnija), Andrea Crespo (JAV), Reza Arameshas (Iranas–Jungtinė Karalystė).

Taip pat, ekspozicijoje vyko GoraParasit interaktyvios multimodalinės gyvos skulptūros / performanso PIPE-DREAMING premjera Viniuje.

Ekspozicijos kuratorė – Francesca Ferrarini
Ekspoziciją pristatė „Lewben Art Foundation“
Ekspozicijos architektūra – „I M P L M N T architects
Dizaineris – Vilius Dringelis
Rėmėjai: „Lewben Group“, „Enercom Capital“, „Lewben Investment Management“, „Strategy Labs“, „Nordgain“, „Orion Asset Management“, „Ellex Valiunas“, Živilė ir Jonas Garbaravičiai
Informaciniai rėmėjai: Artnews.lt, „Echo Gone Wrong

Nuotraukos – Norbert Tukaj

 

Fotoreportažas iš ekspozicijos „Pasakos? Kodėl gi ne“ pristatymo meno mugėje ArtVilnius'18 Paroda „Lietuva litvakų kūryboje“ Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3