Naujienos

Pokalbis LRT radijo laidoje „Homo cultus. Iš balkono“ apie parodą „Homo Absentia“ ir kitus „Lewben Art Foundation“ projektus

Pokalbis LRT radijo laidoje „Homo cultus. Iš balkono“ su „Lewben Art Foundation“ direktore Ugne Bužinskaite apie mūsų naują parodą „Homo Absentia“ Vilniaus skveruose bei kitus „Lewben Art Foundation“ projektus. Laidos vedėja – Laima Kreivytė.

Ugne Buzinskaite
„Lewben Art Foundation“ direktorė Ugnė Bužinskaitė

Laidoje naujausią „Lewben Art Foundation“ projektą – šiuolaikinės fotografijos parodą „Homo Absentia“ Vilniaus skveruose – trumpai pristato jos kuratorius Gintaras Česonis.

Laidoje taip pat skamba muzikantų garso takeliai, sukurti „Lewben Art Foundation“ kolekcijoje esantiems kūriniams, kurie 2018 m. buvo eksponuoti parodoje „Kolekcionuojant hitus“ Nacionalinėje dailės galerijoje. Marijos Teresės Rožanskaitės paveikslo „Mokslininkai“ (1969) įkvėpti Žygimantas Kudirka-Mesijus ir Adas Gecevičius („Vilniaus Energija“) dainuoja apie Astravo atominę elektrinę išgalvota kalba, o „Solo Ansamblis“ įgarsina Alfredo Jaar fotografiją.

 

Laidos „Homo cultus. Iš balkono“ įrašo klausykite čia.

Interviu su parodos „Homo Absentia“ kuratoriumi Gintaru Česoniu portale Arterritory.com Fotoreportažas iš „Lewben Art Foundation“ parodos „Homo Absentia“
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3 Group 4 Group lt 35 Group lt 27