Naujienos

„Lewben Art Foundation“ tapo Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nare

Tarptautinė muziejų taryba (ICOM) įkurta 1946 m. Dabar ši organizacija vienija daugiau kaip 45 000 muziejų profesionalų iš 138 šalių, aktyviai bendradarbiauja su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO).

ICOM Logo global En

Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nacionaliniai komitetai yra pagrindiniai tarpininkai tarp Generalinio sekretoriato ir ICOM narių. Šiuo metu 118 nacionalinių komitetų visame pasaulyje užtikrina, kad organizacijos interesams būtų tinkamai atstovaujama jų šalyse. Nacionaliniai komitetai atstovauja savo nariams Tarptautinėje muziejų taryboje (ICOM) bei dalyvauja įgyvendinant įvairias organizacijos programas.

Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) Lietuvos nacionalinis komitetas – savarankiška, ne pelno siekianti organizacija, vienijanti muziejus (institucijas) ir muziejų specialistus, atstovaujanti ICOM interesams Lietuvoje, siekianti tinkamai įgyvendinti Tarptautinės muziejų tarybos tikslus bei programas Lietuvoje.

Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) Lietuvos nacionalinis komitetas įkurtas 1996 m. Pagrindinis jo tikslas – skatinti Lietuvos muziejininkų bendradarbiavimą, savitarpio paramą, plėtoti jų profesinius ryšius su Tarptautine muziejų taryba, jos Tarptautiniais ir Nacionaliniais komitetais bei kitomis organizacijomis, susijusiomis su muziejais ir muziejinėmis profesijomis.

 

https://icom.museum

„Lewben Art Foundation“ – vienas Iš Lietuvos paviljono Venecijos meno bienalėje mecenatų „Kultūros lyderių akademijos“ organizuota konferencija „Lyderystė kultūroje“
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3