Naujienos

„Lewben Art Foundation“ kolekcijos kūriniai įkvėpė naująjį verslo įmonės identitetą

Labai drąsaus ir neįprasto bendradarbiavimo variantą pasirinkusi integruotų verslo paslaugų teikėja „Lewben“ savo vizualinio identiteto atnaujinimui įkvėpimo sėmėsi meno fondo „Lewben Art Foundation“ kolekcijos kūriniuose. Nuo šiol per 10-metį išaugusios šios įmonių grupės ambicijas, kompleksiškumą ir inovatyvumą atspinti elementai iš meno kūrinių, kurie buvo perdaryti į 3D grafiką ir sujungti į kelias visiškai unikalias kompozicijas. Tam buvo pasirinkta raktinė frazė „Fresh Perspective“, reiškianti kitokią perspektyvą.

Linkedin cover company lewben 1
Naujasis „Lewben“ identitetas įkvėptas meno kūrinių iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos

„Mūsų skirtingų veiklos sričių ir kompetencijų komandą visuomet vienijo mąstymo kryptis. Nesvarbu, kokius klausimus sprendžiame – verslo ar turto valdymo, strateginius ar kasdienės veiklos, kiekvienas pradedame nuo klausimo sau – kur slypi dar neužčiuoptos galimybės? Būtent taip įveikiame kylančius iššūkius. Tai, kad mūsų įžvalgomis pasitikima, kad mums pavyksta taikliai numatyti naujas galimybes, lemia gebėjimas visuomet įsiklausyti į klientų poreikius ir siekis rasti atskirai kiekvienai situacijai pritaikytus geriausius sprendimus“, – sako Vilius Kavaliauskas, „Lewben“ valdybos pirmininkas ir CEO.

Pasak Viliaus Kavaliausko, siekis nuolat tobulėti, būti inovatyviems, mokytis ir kurti paskatino atsigręžti į šiuolaikinį tarptautinį meną, naujas medijas, naujus potyrius. Taip meno fondo „Lewben Art Foundation“ kolekcijos meno kūriniai ir tapo didžiuoju atradimų bei naujų įžvalgų šaltiniu.

„Šis projektas tapo vienu įdomesnių meno kūrinių integravimo į verslo praktiką pavyzdžių. Buvo įdomu stebėti, kaip „Lewben Art Foundation“ kolekcijos kūriniai virto naujojo „Lewben“ įvaizdžio pagrindu. Naujajame identitete įkvėpimo buvo pasisemta tiek iš lietuvių menininkų darbų kaip Vinco Kisarausko, Elenos Urbaitytės-Urbaitis, Kęstučio Zapkaus, Jono Jurciko, Marijos Teresės Rožanskaitė, tiek ir iš tarptautinės mūsų kolekcijos dalies – Andrea Joyce Heimer, Nick Darmstaedter, menininkų grupės Los Carpinteros ir daugelio kitų“, - pasakoja Ugnė Bužinskaitė, „Lewben Art Foundation“ direktorė.

Naująjį identitetą atspindintys meno kūrinių elementai įsikomponavo ir atnaujintoje „Lewben“ interneto svetainėje. „Mūsų įmonių grupė labai įvairiapusė – čia greta verslo savo vietą rado ir meno fondas „Lewben Art Foundation“, ir labdaros fondas Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas. Šių fondų veikla labai svarbi mūsų dalis – tai, kuo mes gyvename, ir tai, kas mums rūpi. Domėjimasis menu bei labdara tapo mūsų darbuotojų gyvenimo kasdienybe, o įmonių grupės vykdomi rėmimo ir mecenatystės projektai svarūs ir svarbūs visos šalies mastu. Todėl šis glaudus verslo ir meno ryšys labai aiškiai atsiskleidė ir mūsų naujajame vizualiniame identitete“, – teigia Indrė Tubinienė, „Lewben“ marketingo ir viešųjų ryšių paslaugų vadovė.

Prie šio darbo prisidėjęs „Godspeed Branding“ kūrybos vadovas ir vienas įkūrėjų Tomas Ramanauskas komentuoja: „Kuriant vizualinį identitetą atspirties tašku tapo ilgametė konstruktyvi „Lewben“ veikla: meno mecenavimas, kolekcionavimas ir švietimas. Kas, jei ne menas, atskleidžia naują, įkvepiantį, stebinantį pasaulio matymą?“

Šiandien naujasis „Lewben“ ženklas kartu su grupės įmonėmis telkia šimto darbuotojų komandą, vykdančią projektus 28-iose šalyse ir teikiančią finansų planavimo, teisės, mokesčių ir verslo konsultavimo bei apskaitos, taip pat  gerovės valdymo  paslaugas didelėms tarptautinėms ir vietinėms verslo įmonėms bei individualiems klientams. Grupės biurai veikia Vilniuje ir Kaune (Lietuva), Amsterdame (Nyderlandai) ir Nikosijoje (Kipras).

 

lewben.com

Robertas Narkus atstovaus Lietuvą 59-ojoje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje Zuza Golińska solo paroda „Raudonoji milžinė" Vroclavo šiuolaikinio meno muziejuje
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3 Group 4 Group lt 35 Group lt 27