Naujienos

„Lewben Art Foundation“ leidiniai Leipcigo knygų mugėje

Kasmet kovo pabaigoje vykstanti Tarptautinė Leipcigo knygų mugė ir didžiausias literatūrinis Europos festivalis „Leipcigas skaito“ pritraukia vis didesnį kiekį žmonių. Lietuvos kultūros institutas, bendradarbiaudamas su kultūros atašė Vokietijoje ir LR kultūros ministerija, Leipcigo knygų mugėje pristato nacionalinį Lietuvos stendą, kuriame su lietuvių literatūra supažindina įvairūs informaciniai leidiniai, literatūros tekstų rinktinės, lietuvių autorių knygų, išverstų į vokiečių kalbą, ekspozicija.

IMG 20170324 105731 1
Nacionalinis Lietuvos stendas Leipcigo knygų mugėje

Taip pat Leipcigo knygų mugėje eksponuojamos gražiausiomis pripažintos ir vasarį Vilniaus knygų mugėje apdovanotos lietuviškos knygos, pristatoma šalies istorija, kultūra, vyksta įvairios diskusijos.

Šiais metais į nacionalinę kolekciją, kuri eksponuojama Leipcigo knygų mugėje nacionaliniame stende, yra įtraukti trys „Lewben Art Foundation“ leidiniai: „Kęstutis Zapkus. Tapyba ir piešiniai“, „Litvakų dailė privačiose Lietuvos kolekcijose“ ir „Peradresuota 1. Lietuvių ir litvakų tapyba Lietuvos išeivijos dailės fondo kolekcijoje“.

Leipcigo knygų mugė vyksta kovo 23–26 d. Leipcige, Vokietijoje.

Daugiau informacijos čia.

Akimirkos iš parodos „Peizažai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“ atidarymo Paroda „Kelionėje, namie ir svajonėse: peizažai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Pokalbiai LT2 Group lt 33 Group 3