Naujienos

„Lewben Art Foundation“ projektas MO muziejaus atidarymo proga

„Lewben Art Foundation“ sveikina MO muziejų atidarymo proga ir pristato muziejaus lankytojams grojaraštį – fondo kolekcijoje esančių įvairių šalių menininkų vaizdo darbų rinkinį: Petrit Halilaj „Abetare“ (2017), Damir Očko „TK“ (2014), Tala Madani „Sex Ed by God“ (2017), Jonathas de Andrade „O peixe“ (2016), Florian Auer „Not Yet Titled (Punching Bag)“ (2013–2018).

Mo

Petrit Halilaj dokumentiniame filme „Abetare“ (2017) pateikia keletą detalių iš savo vaikystės. Vaizdai, nufilmuoti, kai buvo griaunama menininko pradinė mokykla, atskleidžia ir esminius jo paties poetinio žvilgsnio niuansus.

Damir Očko „TK“ (2014) – filmas apie smurtą, nufilmuotas, kaip teigia pats menininkas, labai smurtiniu būdu. Tai pirmas iš visos serijos darbų, skirtų kūnui, kaip išplėstinei erdvei, tyrinėti.

Tala Madani „Sex Ed by God“ („Seksualinis mokymas pagal Dievą“, 2017) – vienas jos kūrinių seksualinio švietimo tema. Į įspūdingą animacinį darbą menininkė perkelia ir žavius, ir negražius estetinius savo tapybos aspektus.

Jonathas de Andrade kurta vaizdo medžiaga balansuoja ties dokumentinio ir meninio filmo riba. Kurdamas darbą „O Peixe“ („Žuvys“, 2016), menininkas pakvietė nusifilmuoti tikrus San Francisko upės slėnio žvejus: tapę neegzistuojančio kaimelio žvejais, šie vyrai atlieka žuvų glamonėjimo ritualą palydėdami jas į mirtį.

Įspūdingas Florian Auer darbas apie mėsą – tai gif formato pasikartojančios animacijos kūrinys apie didžiulį mėsos pjausnį, kurį menininkas naudoja kaip modelį savo nuotraukoms ir instaliacijoms.

Kuratorė – Francesca Ferrarini

Eglės Karpavičiūtės personalinė paroda „Making Myself“ Naujienos iš ArtVerona Fiera d'Arte meno mugės
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3 Group 4 Group lt 35 Group lt 27