Naujienos

„Lewben Art Foundation“ pristato atnaujintą interneto svetainę

VšĮ „Lewben Art Foundation“ pristato atnaujintą interneto svetainę lewbenart.com, kuri pasižymi ne tik nauju dizainu, bet ir naujomis funkcijomis.

screen

Nuo šiol „Lewben Art Foundation“ kolekcijoje saugomi kūriniai pristatomi virtualiame muziejuje, esančiame svetainėje lewbenart.com. Virtualiame muziejuje lankytojai galės išvysti kolekcijoje saugomus meno kūrinius nuo XVIII a. pabaigos iki šių dienų bei  susipažinti su senosios dailės, Lietuvos modernizmo klasikos, Lietuvos ir užsienio šiuolaikinio meno kūriniais. Taip pat dabar atnaujintoje svetainėje galima rasti ir VšĮ Lietuvos išeivijos dailės fonde (dukterinė „Lewben Art Foundation“ įstaiga) saugomų kūrinių kolekciją bei naujienas.

Svetainėje eksponuojamos aukštos rezoliucijos kūrinių nuotraukos leis lankytojams iš arčiau pamatyti dailininkų potėpius, įžiūrėti smulkias kūrinių detales. Menotyrininkų tekstai bei kūrinių aprašymai padės įsigilinti į menininkų idėjas bei susipažinti su meno istorija. Kai kurie darbai virtualiame muziejuje turi žymes, atkreipiančias lankytojų dėmesį į svarbesnes meno kūrinio sudedamąsias dalis, o netrukus virtualų muziejų papildys ir virtualios parodos.

Knygos „Litvakų dailė privačiose Lietuvos kolekcijose“ pristatymas Nacionalinėje dailės galerijoje Naujas leidinys – „Litvakų dailė privačiose Lietuvos kolekcijose“
01 lt2 02 lt 03 lt 04 lt 05 lt 06 lt 07 08 09