Naujienos

„Sheep Got Waxed“ ir A. Sutkaus „Kosmos“ Nacionalinėje dailės galerijoje

Lapkričio 21 d., 19 val., Nacionalinės dailės galerijos (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) auditorijoje vyks post-džiazinės elektronikos grupės „Sheep Got Waxed“ koncertas, skirtas Antano Sutkaus parodai „Kosmos“. Kas sieja „Sheep Got Waxed“ ir A. Sutkaus fotografijas? Į šį klausimą atsakyti galima, prisiminus šį pavasarį NDG vykusią parodą „Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“, kurioje dalyvavę „Sheep Got Waxed“ pristatė garso takelį žymiajai Sutkaus fotografijai „Pionierius“.

SutkusPionerius1964detail
Antanas Sutkus. Pionierius, 1964 (fragmentas). „Lewben Art Foundation“ kolekcija.

2018 Lapkričio 9 – 2019 sausio 13 dienomis Nacionalinės dailės galerijos didžiojoje ekspozicijų salėje veikianti ambicinga retrospektyvinė Antano Sutkaus paroda „Kosmos“ paragino muzikos kūrėjus pasidalinti su klausytojais fotografijų nuotaikai artima kinematografiška bei atmosferiška muzika. Netradicinio formato koncerte klausytojai turės galimybę ne tik klausytis atmosferiškos post džiazinės „Sheep Got Waxed“ elektronikos, bet ieškoti sąsajų su A. Sutkaus fotografijomis.

„Sheep Got Waxed“ įnešė naują perspektyvą į džiazo, elektroninę ir akademinę muziką. Grupė neseniai grįžo iš koncertinio turo Kinijoje, Pietų Korėjoje ir Taivane, yra koncertavę daugelyje Europos šalių, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose Eurosonic (NL), Eurosonic (FR), Zandari (SKR), 12 Points (DK). Apdovanoti Vilnius Jazz Young Power Grand Prix. Dukart nominuoti kaip metų alternatyva M.A.M.A apdovanojimuose. 2014 m. išleido debiutinį albumą, 2016 m. lapkritį – antrą albumą pavadinimu „Pushy”, o šiuo metu kaupiasi naujiems įrašams ir albumui, kurį pristatyti ketina pavasarį.

 

Renginys nemokamas.

Vietų skaičius labai ribotas!

Žiūrovai į salę įleidžiami kol yra laisvų vietų.

 

Partneris – „Lewben Art Foundation“

Projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba

 

Sheep Got Waxed | Antanas Sutkus: Kosmos
Nacionalinė dailės galerija (Konstitucijos pr. 22, Vilnius)
2018 11 21, 19 val.

 

Apie parodą „Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“

Iš „Jaunojo tapytojo prizo“ – į „Lewben Art Foundation“ kolekciją Paroda „Retas svečias: Makso Bando tapyba Marijampolėje“
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3 Group 4 Group lt 35 Group lt 27