Naujienos

Personalinė Tschabalala Self paroda „Tramway“ meno erdvėje Glazge

Birželio 2 dieną „Tramway“ meno erdvėje Glazge (Škotija) bus atidaryta personalinė Tschabalala Self (g. 1990 m. JAV) paroda. Eksponuojami darbai apima pirmųjų penkerių metų menininkės kūrybą. Parodoje eksponuojamas ir Tschabalala Self darbas „Mane“ iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos.

tschaba
Tschabalala Self

Tschabalalos Self darbų nuoširdumas ir originalumas pastaraisiais metais traukia meno prekeivių ir kolekcininkų dėmesį. T. Self naudoja įvairias surišimo ir siuvimo technikas, kuriomis papildo kuriamus paveikslus ir piešinius. Tradiciniams amatams būdinga technika ir pasikartojantys gestai padeda menininkei tyrinėti, kaip kūnas (ypač tamsesnio odos atspalvio moters kūnas) atlieka politinio ir socialinio simbolio funkciją. Kūrėjos vaizduojami kūnai (ir žmonės) pateikiami kaip lūženų rinkiniai, jungiantys kultūrinių projekcijų įvairovę. Būtent tradicinių kūno vaizdavimo būdų rekonstrukcija ir leidžia menininkei susitelkti ne į stebėjimo objektą, bet labiau į tai, kaip žmonės jį stebi. T. Self siekia interpretuoti tai, kas slypi už kiekvieno iš mūsų žvilgsnio, kai žvelgiame į kitų žmonių ar porų kūnus.

Daugiau apie parodą čia.

 

Tschabalala Self
2017 06 02–08 20
„Tramway“ meno erdvė, 25 Albert Dr, Glazgas, G41 2PE, Jungtinė Karalystė

 

 

 

Pokalbis apie šiuolaikinio meno kolekcionavimo galimybes meno mugėje „ArtVilnius'17“ Knygos „Public Space? Lost and Found“ pristatymas meno mugėje „ArtVilnius'17“
Group lt 31 Group lt 30 Group lt 2 Group lt 32 Group lt 33 Group 3 Group 4 Group lt 35 Group lt 27